TATRA Vás pozýva na veľtrhy Techagro / Silva Regina 2014

Hneď niekoľko vozidiel značky TATRA, určených pre poľnohospodárstvo či lesníctvo, predstavia autorizovaní díleri spoločnosti TATRA TRUCKS na veľtrhoch Techagro / Silva Regina 2014, ktoré sa konajú od 30.3. do 3.4. na brnenskom výstavišti.

Odporúčame Vám návštevu nižšie  uvedených expozícií, kde sú  predstavené vozidlá z kopřivnické automobilky:

Hala B, stánok č. 001, spoločnosť P&L predstavuje tatrovácky  agroťahač 6×6 s návesom s výmenným systémom nástavieb Bergmann. Volná plocha K, stánok 011, spoločnosť Serviscentrum Vysočina vystavuje agrotatru 6×6 s výmenným systémom nástavieb a súpravu pre vývoz dlhého dreva tvorenou ťahačom TATRA PHOENIX s hydraulickou rukou a oplenovým návesom spoločnosti Umikov. Na ďalšej  voľnej  ploche, pavilón P, stánok č. 015, môžete u spoločnosti TRIOL CZ vidieť agroťahač 6×6 s návesovou cisternou o objeme 30 m3 na vývoz digestátu a agroťahač 6×6 s veľkoobjemovým návesom.

Spoločnosť AgroStar (D2/005)  vystavuje vozidlo TATRA PHOENIX 6×6 s cisternou a na stánku spoločnosti Posch GmbH (VP F/001) uvidíte lesnícku súpravu zapožičanú spoločnosťou Lesy SR, š.p., ktorá sa stala základom ich nového vozového parku. Na volnej ploche pri pavilóne C budete prechádzať  okolo  súpravy tvorenej  agroťahačom 6×6 s veľkoobjemovým návesom s objemom 65 m3 s pásovou posuvnou podlahou. Súpravu, ktorá teraz jazdí v plnej prevádzke, zapožičala  Roľnícka spoločnosť  Lesonice, ktorá intenzívne spolupracuje s našu  spoločnosťou na vývoji poľnohospodárskych aplikácií.

Vaše otázky týkajúce sa poľnohospodárskych aplikácií  Vám odpovedia  predajcovia  našich dílerov  priamo na výstave, alebo špecialista na poľnohospodársky program, Ing. Václav Vitásek, tel. 724 476 122, e-mail: eaclav.vitasek@tatra.cz.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Fotogaléria

Pridaj komentár