Kontakt

Fakturačné údaje spoločnosti:

Príboj 558
976 13 Slovenská Ľupča, Slovensko
IČO: 31620582
DIČ:2020455690
Otváracia doba
Pondelok – Piatok: 07.00 – 19.00 h
Sobota: 07.00 – 15.00 h

Asistentka generálneho manažéra/ Marketing:

Mgr. Monika Betková
Mob.: +421 917 464 756
Email: betkova@stabo.sk
 

Prevádzka, servis a predaj

Trňanská 2
960 01 Zvolen, Slovensko
GPS súradnice: 48° 35′ 11.3536595″ N
19° 6′ 21.5895081″ E
NONSTOP servis 24/7: +421 908 910 912
Tel: 00421-45-52 415 55
Fax: 00421-45-52 415 58
 

Náhradné diely a sklad:

vedúci skladu: Štefan Marko
Tel.: +421 45 52 415 57
Mob.: +421 917 464 754
E-mail: marko@stabo.sk

skladník: Ján Gajdoš
Tel.: +421 45 52 415 57
E-mail: gajdos@stabo.sk

skladník: Matej Končok
Tel.: +421 45 52 415 57
E-mail: koncok@stabo.sk

Call centrum ND: podpora predaja
Tel.: +421 45 52 415 00
Email: garaj@stabo.sk

Predaj vozidiel:

predajca NR kraj: Jaroslav Blahuta
Mobil: +421 908 997 653
E-mail: blahuta@stabo.sk

predajca BB kraj: Ing. Peter Sedliak
Mobil: +421 908 997 649
E-mail: sedliak@stabo.sk

predajca a školitel ekonom. jazdy: Tomáš Pivka
Mobil: +421 915 494 924
E-mail: pivka@stabo.sk

Servis:

servisný manažér: Vladimír Betka
Tel.: 00421 45 52 415 54
Mob.: +421 908 997 650
E-mail: betka@stabo.sk

Prijímací technik: Michal Núdzik
Mobil: 00421 45 52 415 55
Mob.:+421 905 483 975
E-mail: nudzik@stabo.sk

Prijímací technik: Ing. Jozef Vraniak
Tel.: +421 45 52 415 55
Mob.: +421 907 888 837
E-mail: vraniak@stabo.sk

 

Predaj náhradných dielov:

manažér predaja ND
Mobil:
E-mail:

predajca ND: Roman Hradecký
Mobil: +421 907 702 227
E-mail: hradecky@stabo.sk

Administrátor/ Fakturácie

Alena Pavčíková
Tel.: +421 45 52 415 56
Fax: +421 45 52 415 58
E-mail: pavcikova@stabo.sk

Záruky, garancie

Patrik Pacher
Tel.: +421 908 910 912
Fax: +421 45 52 415 58
E-mail: pacher@stabo.sk

Pobočka Šurany

STABO, s.r.o.
Nitrianska 47, 942 01 Šurany
NONSTOP servis 24/7: : +421 908 910 912
GPS súradnice servisu: 48°5’25.48″N 18°10’24.74″E
Otváracia doba
Pondelok – Piatok: 07.00 – 19.00 h
Sobota: 07.00 – 15.00 h
Organizačná štruktúra

Servis

prijímací technik: Ladislav Roško
Mobil: +421 907 724 093
E-mail: rosko@stabo.sk

prijímací technik: Emil Hajden
Mobil: +421 917 965 331
E-mail: hajden@stabo.sk

Náhradné diely a sklad

skladník: Gabriel Juhász
Mobil: +421 917 965 329
E-mail: juhasz@stabo.sk

skladník:Michal Gyurosi
Mobil: +421 917 525 877
Email: gyurosi@stabo.sk

Manažér prevádzky Šurany:

Ing. Marek Chudý
Mobil: +421 908 978 146
E-mail: chudy@stabo.sk