TATRA TRUCKS sa zapojila do projektu Srdcerváči

Kopřivnická automobilka sa stala partnerom nadačného fondu, jeho prostredníctvom môžu ľudia pomôcť zdravotne postihnutým.

TATRA TRUCKS a.s. záujemcom ponúkne návštevu Technického múzea Tatra v Kopřivnici s sprievodcom, prehliadku montážnej linky nákladných vozov a testovaciu jazdu v nákladnom automobile na skúšobnom polygóne spoločnosti TATRA TRUCKS a.s.

Záujemcovia, ktorí si daný zážitok zakúpi, budú môcť vyberať z termínov v septembri a októbri tohto  roku a taktiež medzi marcom a júnom roku budúceho. Prehliadku a jazdu v novotou voňajúcej Tatre zaistíte za doporučenou cenu 2900 českých korún. Nachystaný program trvá celkom 3 hodiny.

Princíp fungovania projektu Srdcerváči je jednoduchý – predstavitelia projektu zákazníkom za stanovené ceny sprostredkovávajú darčeky či zážitky, ktoré sú  zaisťované partnerskými subjektami. Získané peniaze potom sú vo forme grantov využívané na realizáciu projektov, zameraných na vznik nových pracovných pozícií pre zdravotne postihnutých a pre rozvoj ich vlastného podnikania.

Andrej Čírtek
Tlačový hovorca  TATRA TRUCKS a.s.