Civil Road & Rail SX5 Pty Ltd

Zem (lokalita): Austrálie

Spoločnosti v rámci Keller Group sa zaoberajú zemnými prácami a stavebníctvom pre banský priemysel. Spoločnosť Civil Road and Rail SX5 Pty Ltd má na svojom rozsiahlom zozname svojho strojného zariadenia vybavenie pre zemné práce a prepravu. Väčšinou tohoto strojného zariadenia a vybavení používa  BHP Billioton a Rio Tinto Group pri expanzii svojich ťažobných aktivitách.

Spoločnosť Civil Road and Rail SX5 prevádzkuje nákladné vozidlá TATRA v šesť až osem kolesových verziách obslužných vozidiel, tie isté verzie spoločnosť používa ako kropiace vozy a sklápače. Tieto vozidlá sú v doloch primárne nasadzované do všetkých  terénnych podmienok a boli vyrobené práve pre toto špecifické použitie.

Nákladné vozy TATRA sa nám v našich prevádzkach nesmierne osvedčili. Ich spoľahlivosť, nízka miera opotrebenia a schopnosť odviesť si svoju prácu vo všetkých terénnych podmienkach nemá konkurenciu. V zrovnaní s inými značkami nákladných vozov, ktoré v našej spoločnosti používame, jedná sa napr. o európske, americké či japonské vozy, majú nákladné vozy TATRA lepšiu celkovú  návratnosť.